Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #702325

Kaupade komplekteerija ja vastuvõtja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhilised tööülesanded on kaupade komplekteerimine vastavalt tellimusele (logistikakeskuses).

Kaupade vastuvõtmine jahelaos.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv meeskonnaliige kui:

- oled füüsiliselt vastupidav ja hea pingetaluvusega;

- Sind iseloomustavad sõnad kohusetundlik, aus ja korrektne;

- oled valmis töötama graafiku alusel;

- oskad iseseisvalt oma tööd organiseerida, aga ka meeskonnas tööd teha.

Ettevõte pakub

Sind ootab:

- stabiilne töösuhe pidevalt arenevas ettevõttes

- lisaks põhitasule (alates 6€/h brutos) ka motiveeriv tulemustasu
- kaasaegseid töötingimusi ja - töövahendeid
- tööalane väljaõpe

- kaasaegsed töötingimused ja töövahendid

- tasuta transport Rakvere-Tobia-Rakvere
- võimalus kasutada täisvarustuses jõusaali koos saunaga

Tööpakkumise number
#702325

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
11. mai 2021

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem