Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711886
Kaugtöö võimalus

Kaugküttetorustike projekteerija

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Kaugküttetorustike ja -rajatiste projekteerimine.

  • Tööülesanded vastavalt võimetele ja oskustele alates iseseisvast tööst ja vastutusest kuni tehniku tasemel ülesanneteni spetsialisti juhendamisel

Ootused kandidaadile

  • Teadmised ja oskused kaugküttetorustike ja/või rajatiste projekteerimisel

  • Oskus spetsialiseeritud tarkvaraga töötamisel – AutoCAD / Civil3D

  • Suuri ja keerulisi kaugküttetorustike projekte üle vabariigi

  • Suurepärast projekteerimise meeskonda

  • Koolitusi oskuste arendamiseks

  • Kõrge kvalifikatsiooniga kollektiivi, sõbralikku ja rahulikku tööõhkkonda ning korralikke töötingimusi mugavas büroos tasemel kontoritehnikaga

  • Sporditoetust

Tööpakkumise number
#711886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem