Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624501

Kaubavastuvõtja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 24. oktoober 2019
Kuulutus aegub:21. november 2019

Töö kirjeldus

Töö sisu:
Kaubavastuvõtja vastutab puu- ja juurviljaosakonnas kaupade vastu võtmise ja müügisaalis salvede (kartul, porgand, jne.) täitmise eest, vajadusel aitab klientidel leida just neile sobivaid tooteid.

Ootused kandidaadile

Kandideeri, kui räägid suhtlustasemel eesti keelt, oled tööülesannete täitmisel korrektne ja kiire, oskad oma tööaega planeerida ja pead lugu füüsilisest tööst.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • osalist tööaega – esmaspäevast reedeni 7:45 – 11:30
  • töötasu alates 5,20 EUR/tunnis (bruto)
  • stabiilset töösuhet ja töökohta kesklinnas

Tööpakkumise number
#624501

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. november 2019
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem