Värsked tööpakkumised

Kaubavastuvõtja-paigutaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369841

Tööpakkumise number

369841

Töö kirjeldus

- Sissetuleva kauba koguseline, kvaliteedi ja dokumentide kontroll vastuvõtul.
- Kauba paigutamine elektritõstukiga laoriiulitele.
- Aktiivsetel loakohtadel varude jälgimine, ning komplekteerijatele kauba ettetoomine.
- Säilivusaegade ja kaubaringluse jälgimine ning korraldamine.
- Müügiks kõlbmatu kauba ja pakendijäätmete utiliseerimine.

Nõudmised kandidaadile

- Positiivse hoiakuga, aktiivne, aus, tulemusele orienteeritud
- Eelnev töökogemus antud valdkonnas.
- Tõstukiga töötamise kogemus.
- Füüsilise koormuse taluvus.
- Valmisolek töötada jahelaos +6C.
- Valmidus töötama vajadusel vahetustega.
- Kohusetundlik töösse suhtumine.
- Valmisolek meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

- Tööd arenevas ettevõttes.
- Kaasaegseid töötingimusi.
- Konkurentsivõimelist palka.
- Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi.

Lisainfo

- Töökoht asub Betooni tänaval.
- Töötamine vahetustega graafiku alusel, 8 tundi päevas, 5 päeva nädalas, kõik laupäevad vabad, osad pühapäevad tööl, mille arvelt nädala sees vaba päev.
- Kasuks tuleb eelnev tõstukijuhi ohutuskoolituse läbimine.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. märts 2015
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2015
Brutopalk:
kuni 1200 EUR kuus

Jahelogistika OÜ on toidukaupade ladustamisele ja transpordile spetsialiseerunud ettevõte. Töökoht asub Lasnamäel Betooni tänaval, kaasaegses jahelaos. Laos töötab vahetustega kokku 25 inimest.

Seoses kaubamahtude kasvuga pakume tööd kaubavastuvõtja-paigutajale.