Värsked tööpakkumised

Kaubapaigutaja/müügisaali töötaja (ajutine)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363846

Tööpakkumise number

363846

Töö kirjeldus

Pakume tööd kaubapaigutajatele - saalitöötajatele Mustamäel
Tööks on toidukaupade väljapanek.
Tööpäev 8 tundi.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil.
Täpsus ja korrektsus.
Vanus vähemalt 18 aastat.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub väljaõpet, tunnitasu 3,- € (bruto)

Lisainfo

Paindlik tööaeg

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2014

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru