Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304205

Kaubapaigutaja (22.04.-3.05.)

Firma nimi peidetud
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP Group OÜ kliendiks on autotarvikuid ja -varuosi müüv kauplus Tartu linnas.
Pakume tööd hoolsale kaubapaigutajale alates 22. aprillist kuni 3.maini kolmeks (E,K,R) tööpäevaks nädalas (kokku 6 tööpäeva).
* Kauba vastuvõtmine
* Kaubariiulite täimine müügisaalis vastavalt asukohale ja tootekoodidele.
* Kaubariiulite korrashoiu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

* hoolsus ja kohusetunne
* eelnev töökogemus kaubanduses, tanklas ja laos, annab eelise

Ettevõte pakub

* tööd tööpäevadel (E, K, R) täistööajaga 9-17
* kindlat tunnipalka
* tublile tegijale tööd ka juunist augustini

Tööpakkumise number
#304205

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö
Brutopalk: Alates 3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
17. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem