Värsked tööpakkumised

Kaubapaigutaja (1-ks kuuks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362021

Tööpakkumise number

362021

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on autotarvikuid ja -varuosi müüv kauplus AUTOMAAILM.

Pakume osalise tööajaga ajutist tööd hoolsale kaubapaigutajale alates reedest 14.novembrist k.a.

Igapäevatöö on:
*kauba vastuvõtt laos
*kaubariiulite täitmine müügisaalis vastavale asukohale ja tootekoodidele
*kaubariiulite korrastamine

Nõudmised kandidaadile

* hoolsus ja kohusetunne
* eelnev töökogemus kaubanduses, tanklas või laos

Ettevõte pakub

* ajutist tööd 14.11.-15.12.2014
* tööpäevad E, K, R kella 8,30-17,00
* kindlat tunnipalka

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
14. november 2014
Kuulutus sisestati:
11. november 2014
Brutopalk:
Alates 3 EUR tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.