Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306522

Kaubandusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tanklates müüdavate kaupade sortimendi ja hinnapoliitika kujundamine, planogrammi väljatöötamine ja -täitmise kontrollimine.
Kaupade väljapaneku planeerimine ja selle täitmise kontroll.
Sisseostuprotsessi juhtimine ja täiendamine. Läbirääkimised ja lepingute ettevalmistamine olemasolevate- ja uute tarnijatega.
Sooduskampaaniate ettevalmistamine ja läbiviimine.
Aruandlus oma valdkonnas juhatuse ja omanike ees.

Ootused kandidaadile

Kaubandus- või majandusalane eriharidus
Eelnev töökogemus samal või analoogsel ametikohal vähemalt 2 aastat
Vene keele suhtlemisoskus erialase sõnavara valdamisega
Kõrged eetilised standardid
Hea suhtelmis- ja läbirääkimisoskus
Hea pinge-ja rutiinitalvus
Hea planeerimisoskus
Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Kindlat töökohta
Kindlat sissetulekut
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Töökohta rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#306522

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2013
Kuulutus sisestati:
3. mai 2013

AS Lukoil Eesti tegutseb Eesti kütuste hulgi- ja jaemüügiturul alates 1992. aastast. Tänaseks päevaks kuulub Lukoili mehitatud teenindusjaamade võrku 37 tanklat üle Eesti. Pakume ööpäevaringselt parimat teenindust, paindlikku hinnapoliitikat ja rahvusvahelist kliendikaarti.

Vaata rohkem