Uudisteveebi Kaubandus.ee toimetaja
Tööpakkumise number #833188

AS Äripäev
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Äripäeva teemaveeb kaubandus.ee otsib toimetajat, kes looks ja vahendaks kaubanduse valdkonna otsustajatele olulist sisu ja uudiseid.

Sul on võimalus tuttavaks saada ja kohtuda valdkonna tipptegijatega.

Suurepärane võimalus piiluda kaubanduse valdkonna telgitagustesse.

Saad mõjutada kaubanduse valdkonnas toimuvat.

Omad olulist rolli vajaliku info edastamisel kaupmeeste paremate äriotsuste tegemiseks.

Ootused kandidaadile

Otsime inimest kes:

  • kirjutab ja toimetab uudiseid,
  • viib läbi intervjuusid ja koostab põnevaid lugusid veebi,
  • on kiire, täpne ja peab kinni tähtaegadest,
  • tunneb huvi kaubanduse valdkonna vastu,
  • on õppimisvõimeline, algatusvõimeline ja uudishimulik.

Ettevõte pakub

Sind ootab ees:

  • tugev ja toetav meeskond,
  • inspireeriv töökeskkond,
  • lispuhkusepäevad, sporditoetus ja mitmed teised Äripäevad hüved.

Tööpakkumise number
#833188

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2023
Uudisteveebi Kaubandus.ee toimetaja Uudisteveebi Kaubandus.ee toimetaja

AS Äripäev

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TURUNDUSSPETSIALIST AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor
TURUNDUSSPETSIALIST AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST SOS Lasteküla Eesti Ühing
KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST SOS Lasteküla Eesti Ühing • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
PÄRANDI VALDKONNA KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST EESTI VABAÕHUMUUSEUM SA
1600 €/kuus
1 päev jäänud
PÄRANDI VALDKONNA KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST EESTI VABAÕHUMUUSEUM SA • Tallinn
1600 €/kuus
Tallinn
VIP 1
Veebipõhine värbamine Osaline kaugtöö võimalus KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST MTÜ Eesti Kennelliit
1
Veebipõhine värbamine
KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST MTÜ Eesti Kennelliit • Tallinn
Tallinn
ÜRITUSTE TIIMIJUHT Mustamäe Linnaosa Valitsus
ÜRITUSTE TIIMIJUHT Mustamäe Linnaosa Valitsus • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki