2023-08-23 14:48:55

Kaubamärgiosakonna vanemekspert

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kaubamärgiosakonna vanemeksperdi põhiülesandeks on kaubamärgi registreerimise taotluste kontroll ja ekspertiis, sh kaubamärkide kohta otsuste tegemine, õiguskaitse andmisest keeldumise otsuste koostamine ja kirjavahetuse pidamine taotlejaga või taotleja esindajaga.
Vanemeksperdi töö õpetame selgeks kohapeal, laiemaid teadmisi saab rahvusvahelistel seminaridel ja töögruppides.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima teise astme kõrghariduse (magistrikraadiga) ja väga hea eesti ning inglise keele oskusega inimest, kes suudab end nii suuliselt kui ka kirjalikult suurepäraselt väljendada. Loomulikult tuleb kasuks valmidus meeskonnatööks.
Sul ei tohi olla takistusi avalikus teenistuses töötamiseks (takistused on loetletud avaliku teenistuse seaduse paragrahvis 15).

Ettevõte pakub

Miks valida Patendiamet?
Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd, kus saad end arendada ja kuuluda valdkonna tippspetsialistide hulka. Sind väärtustatakse, Sinu töökoht on jätkusuutlik ja asutus usaldusväärne.
Patendiamet paikneb suurepärases asukohas Tallinna kesklinnas. Lisaks palgale (1304,00 eurot) pakume tervisepäevi, spordikompensatsiooni, toredaid ühisüritusi ja 35 päeva põhipuhkust.

Lisainfo

Kaubamärgiosakonna vanemeksperdi kohale kandideerimiseks saada motiveeritud avaldus, elulookirjeldus (CV) ja koopia haridust tõendavast dokumendist hiljemalt 21.01.2019 e-posti aadressile maire.jyrima(at)epa.ee või kandideerides personaliotsinguportaali CV-keskuse kaudu.
Täiendav info telefonil 627 7941 või maire.jyrima(at)epa.ee.