Kaubalugeja (talman)
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515831

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba kaalumine, koguse kontroll, dokumendi vormistamine ja kliendidokumentidele vastavuse kontroll, vajadusel kauba proovide võtmine
Kliendile kinnituse saatmine
Kaupade liikumise algdokumentide koostamine
Andmesisestus ja aruandlus laoarvestusprogrammides Axapta, Scalex, ERPLY
Osaliselt toimub töö välitingimustes
Töökoht asub Koplis

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:
Arvuti oskus vähemalt kesktasemel (MS Excel)
Täpsus ja korrektsus
Eesti ja vene keele valdamine suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
Ausat tasustamist tehtud töö eest
Eririietust vastavalt aastaajale
Häid olmetingimusi (söögi- ja puhkeruum, saun)

Lisainfo

Lisainfo tel 6 201 600.
Täname kõiki, kes meie tööpakkumise vastu huvi tunnevad. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõppkuupäevaks.

Tööpakkumise number
#515831

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 790 - 945 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2018

Bekkeri ja Meeruse kaksiksadam on väärika ajalooga ja tänapäevase taristuga kaubasadam, mis asub Tallinnas, Kopli lahe idakaldal. Alates 1998. aastast on sadama operaatoriks OÜ Tallinna Bekkeri Sadam. Ettevõte põhineb 100% Eesti erakapitalil.

Vaata rohkem