Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672695

KAUBAKOMPLEKTEERIJA - AUTOJUHT (töökoht asub Keilas)

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kauba komplekteerime vastavalt tellimustele
- Kaubavedu Tallinnas ja Harjumaal
- Köögis abitööde osutamine (vajadusel)
- Klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine

Ootused kandidaadile

- valmis oleks vahetustega tööks
- meeskonnatöö oskus
- B - kategooria juhiloa olemasolu
- Sõbralikkus ja abivalmidus
- Kohusetundlikkus, distsiplineeritus ja püsivus
- Hea suhtlemisoskus
- Kogemus kaubabussi juhina
- Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Korralikku töötasu
- Tasuta toitlustust
- Ettevõtte soodustusi
- Stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#672695

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2020
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2020

Usin-TR OÜ on loodud aastal 1994. Ettevõte alustas pisikestes ruumides ja tootis ainult 4 toodet, milleks olid pasteet, sült, kapsarull ja vinegrett. Aastatega on Usinast kasvanud keskmise suurusega ettevõte,kus töötab 90 inimest.Tootevalik on suurenenud ning kulinaaria toodetele on juurde tulnud ka kondiitri – ja pagaritooted.

Vaata rohkem