Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322751

KAUBAKÄSITLEJA-TÕSTUKIJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sissetuleva kauba vastuvõtmine ja kontrollimine
kauba ladustamine, paigutamine ja kaubariiulite täiendamine sisetransporttõstukil või käsitsi
kaupade komplekteerimine tellimislehtede alusel sisetransporttõstukiga või käsitsi
vajadusel kauba väljastamine ja dokumentide vormistamine

Ootused kandidaadile

tõstukijuhi tunnistus ja laotöö kogemus
eesti keele oskus
täpsus, kiirus, kohusetundlikkus
oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas

vastavalt täpsusele ja tööpanusele palka ja lisatasusüsteemi
pikaaegset tööd stabiilses rahvusvahelises ettevõttes
sõbralikku ja meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

tööaeg kl. 13.00 kuni 21.30
koos cv-ga palun esitada palgasoov

Tööpakkumise number
#322751

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. november 2013
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2013

2013. aasta on Tamro Eestile 20. tegevusaasta. Nende aastate jooksul on pingestunud turuolukord, lisandunud häid koostööpartnereid ning täienenud Tamro töötajate read. Usume, et edukas koostöö põhineb heal inimestevahelisel suhtlemisel ja üksteise mõistmisel. Tipptasemel teeninduse tagavad hool ja asjatundlikkus. Tegutseme ravimite hulgimüügis ja jaotuses. Tamro on PHOENIX grupi liige.

Vaata rohkem