Värsked tööpakkumised

Kaubakäsitleja (Smartposti terminalis)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455955

Tööpakkumise number

455955

Töö kirjeldus

- saadetiste vastuvõtt ja väljastamine
- sorteerimisliini opereerimine
- saadetiste komplekteerimine
- andmete sisestamine programmi
- inventuurides osalemine
- terminaliruumide regulaarne korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- valmisolek 12 tunniste vahetustega tööks (sh. öövahetused)
- eesti keele oskus suhtlustasemel
- füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus
- valmisolek meeskonnatööks
- kohusetunne ja korrektsus tööülesannete täitmisel

Kasuks tuleb:
- eelnev laos töötamise kogemus

Ettevõte pakub

- väljaõpet kohapeal
- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

Kontaktisik: Kristjan Alas tootmisjuht SmartPOST 53323026
Smartposti asukoht: Jälgimäe tee 13B Tänassilma küla Saku vald (Laagri aleviku lähedal)
NB! Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 805 EUR kuus

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Teenindame oma kliente logistikakeskustes, mis asuvad Rae vallas Lehmja külas ja Saku vallas Tänassilma külas.