Kaubakäsitleja-pakkija
Tööpakkumise number #812697

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu ülesannete hulka kaupade kolmplekteerimine vastavalt tellimusele, komplekteeritud tellimuste kinnitamine süsteemis, saabunud kaupade kontroll ja laoriiulitele paigutamine, väljuva kauba toimetamine laadimisalasse. Lisaks 2 korda aastas inventuurides osalemine, erinevate uute - ja kasutatud seadmete ettevalmistamine müügiks, demotoodete ettevalmistamine, tagastatud kaupade käsitlemine ja muud tööga kaasnevaid lisaülesanded.

Ootused kandidaadile

Oled positiivse ellusuhtumisega ning elurõõmus

Kohusetundlik ja korrektne tööülesannete täitmisel

Oled omandanud vähemalt keskhariduse

Oled hea suhtleja

Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

Sinu eesti keel on heal tasemel

Sul on hea arvutikasutamisoskus;

Ettevõte pakub

Sind ootavad:

Tööks vajalik väljaõpe

Kohapeal toetavad kolleegid ja kaasaegsed töövahendid

Pakume omatöötaja transporti Tallinna suunal;

Sinu tööaeg on :

E-R 08:00-16:30

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Töö asukoht: Loomäe tee 13, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa

Tööpakkumise number
#812697

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
12. september 2022
Kaubakäsitleja-pakkija Kaubakäsitleja-pakkija

Itella Estonia OÜ

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte ning tunnustatud tööandja logistika sektoris. Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiautomaatide teenuseid ja Posti Grupi IT arendust. Lisaks kuulub Itella Estonia alla Posti teenuskeskus (Posti Service Center), mis toetab finants -, hanke -, müügi - ja klienditoe protsesse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KOMPLEKTEERIJA / RECIPE KIT ASSEMBLER (LISATÖÖ VÕIMALUS) Clean Kitchen OÜ
KOMPLEKTEERIJA / RECIPE KIT ASSEMBLER (LISATÖÖ VÕIMALUS) Clean Kitchen OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
2 näd. tagasi
Підходить і для українців
KAUBA VÄLJASTAJA Eugesta Eesti OÜ
1300 - 1400 €/kuus
KAUBA VÄLJASTAJA Eugesta Eesti OÜ • Harjumaa
Harjumaa
VIP 3
nädal tagasi
KAUBAKÄSITLEJA (E-R, TÖÖ GRAAFIKU ALUSEL) Itella Estonia OÜ
3
KAUBAKÄSITLEJA (E-R, TÖÖ GRAAFIKU ALUSEL) Itella Estonia OÜ • Harjumaa
KONTROLLER-KOMPLEKTEERIJA Saku Õlletehase AS
1100 - 1290 €/kuus
KONTROLLER-KOMPLEKTEERIJA Saku Õlletehase AS • Harjumaa
Harjumaa
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA PEETRI SELVERIS Selver
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA PEETRI SELVERIS Selver • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki