Kaubakäsitleja (hooajaline töö)
Tööpakkumise number #832136

Itella Estonia OÜ
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesannete hulka kuulub saabunud kaupade vastuvõtmine, kaupade kvaliteedikontroll. Toodetele hinnasiltide ja turvaelementide paigaldamine vastavalt juhenditele. Kaupade riiuldamine, kaupade komplekteerimine vastavalt tellimusele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled elurõõmus, kohusetundlik ja korrektne. Oled omandanud vähemalt keskhariduse ning räägid suhtlustasandil eesti keelt. Kasuks tuleb varasem laotöö kogemus. Oled valmis töötama graafiku alusel.

Pakume Sulle tööks vajalikku väljaõpet, omatöötaja transporti Tallinna suunal. Sportimisvõimalusi, haiguslehe hüvitist alates teisest haiguspäevast, isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamist tähtpäevadel, turvalist ja kaasaegset töökeskkonda.
Tööaeg on graafiku alusel esmaspäevast laupäevani kellaaegadel 06.00-14.30/ 08.00-16.30.

Tööpakkumise number
#832136

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk : Alates 1050 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2023
Kaubakäsitleja (hooajaline töö) Kaubakäsitleja (hooajaline töö)

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte ning tunnustatud tööandja logistika sektoris. Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiautomaatide teenuseid ja Posti Grupi IT arendust. Lisaks kuulub Itella Estonia alla Posti teenuskeskus (Posti Service Center), mis toetab finants -, hanke -, müügi - ja klienditoe protsesse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine KAUBAKÄSITLEJA-PAKKIJA (E-R 8:00-16:30, LOOMÄE TEE 13 LEHMJA KÜLA) Itella Estonia OÜ
Alates 1000 €/kuus
4 päeva jäänud
Veebipõhine värbamine
KAUBAKÄSITLEJA-PAKKIJA (E-R 8:00-16:30, LOOMÄE TEE 13 LEHMJA KÜLA) Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
3 näd. tagasi
KAUBA VÄLJASTAJA Via 3L OÜ
5 päeva jäänud
KAUBA VÄLJASTAJA Via 3L OÜ • Harjumaa
Lagedi
KLIENDITEENIDAJA SMARTPOST ITELLA TERMINALIS Itella Estonia OÜ
1032 €/kuus
KLIENDITEENIDAJA SMARTPOST ITELLA TERMINALIS Itella Estonia OÜ • Harjumaa
1032 €/kuus
Laagri
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA PEETRI SELVERIS Selver
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA PEETRI SELVERIS Selver • Harjumaa
Harjumaa
6 p. tagasi
KAUBAKÄSITLEJA Itella Estonia OÜ
Alates 1050 €/kuus
6 p. tagasi
KAUBAKÄSITLEJA Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Vaatan kõiki