Värsked tööpakkumised

Kaubakäsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235434

Tööpakkumise number

235434

Töö kirjeldus

Saabuva kauba vastuvõtmine, koguse vastavuse kontroll saatedokumentidele
Kaupade markeerimine ning turvaelementide paigutamine
Kaupade paigutamine laokohtadele
Välja minevate kaupade komplekteerimine, kaupade pakendamine ja paigutamine saatmisalasse

Nõudmised kandidaadile

Täpsus, korrektsus
Valmisolek meeskonnatööks
Eesti keele oskust suhtlustasandil
Kasuks tuleb laotöö kogemus

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku väljaõpet
Kaasaegset töökeskkonda
Tööandja transport Tallinnast Jürisse
Hooajalist tööd kuni oktoobrikuu lõpuni

Lisainfo

Kandidaatidele, kes on valmis töötama öises vahetuses (kl. 22.00-06.30) pakume tähtajatut töölepingut.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. september 2011
Kuulutus sisestati:
5. august 2011

Itella Logistics OÜ on Itella Korporatsiooni kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti, Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.