Kaubakäsitleja (E-R, töö graafiku alusel)
Tööpakkumise number #814477

1
Itella Estonia OÜ
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu ülesannete hulka saabunud kaupade vastuvõtmine, kaupade kvaliteedikontroll, hinnasiltide ja turvaelementide paigaldamine toodetele, kaupade riiuldamine.

Ootused kandidaadile

Oled positiivse ellusuhtumisega ning elurõõmus

Kohusetundlik ja korrektne tööülesannete täitmisel

Oled omandanud vähemalt keskhariduse

Oled hea suhtleja

Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

Sinu eesti keel on heal tasemel

Oled valmis tööks graafikuga.

Ettevõte pakub

  • tööks vajaliku väljaõppe
  • kaasaegsed töövahendid
  • transport Tallinna suunal

Töökoht asub:

Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald Harjumaa (Jüri aleviku lähedal)

Tööpakkumise number
#814477

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022
Kaubakäsitleja (E-R, töö graafiku alusel) Kaubakäsitleja (E-R, töö graafiku alusel)

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
PAKIANDMETE KÄITLEJA Omniva
5 p. tagasi
PAKIANDMETE KÄITLEJA Omniva • Harjumaa
Harjumaa
VIP 2
4 p. tagasi
Підходить і для українців
KOMPLEKTEERIJA (E-R HOMMIK-ÕHTU VAHETUSED, LOOMÄE TEE 13) Itella Estonia OÜ
Alates 1000 €/kuus
2
4 p. tagasi
KOMPLEKTEERIJA (E-R HOMMIK-ÕHTU VAHETUSED, LOOMÄE TEE 13) Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
4 p. tagasi
KOMPLEKTEERIJA (TAVALADU) Coop Eesti Keskühistu
900 - 1600 €/kuus
4 p. tagasi
KOMPLEKTEERIJA (TAVALADU) Coop Eesti Keskühistu • Harjumaa
Harjumaa
5 p. tagasi
TERMINALI OPERAATOR (E-R 00:00-09:00) DPD Eesti AS
Alates 1300 €/kuus
5 p. tagasi
TERMINALI OPERAATOR (E-R 00:00-09:00) DPD Eesti AS • Harjumaa
5 p. tagasi
ERINEVAD AMETIKOHAD MEIE LAOS Via 3L OÜ
5 p. tagasi
ERINEVAD AMETIKOHAD MEIE LAOS Via 3L OÜ • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki