Värsked tööpakkumised

Kaubahoovi müügikonsultant Tondi K-rauta kauplusesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547111

Tööpakkumise number

547111

Firma nimi peidetud Kaubahoovi müügikonsultant Tondi K-rauta kauplusesse

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on klientide professionaalne ja efektiivne teenindamine, kauba vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine, kauba korrashoiu tagamine, kaupade paigutamine müügisaali,
kaupade komplekteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat omab soovitavalt laotöö kogemust ja tõstukijuhilube (vajadusel pakume koolitust),
on hea suhtlemisoskusega ning tahtega klienti kuulata ja aidata, positiivse ellusuhtumisega,
korrektne ja aus ning hea eesti, soovitavalt ka vene keele oskusega.

Omalt poolt pakume: kaasaegset töökeskkonda, head sissetulekut, väljaõpet ja koolitusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. august 2018
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2018

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.