Kaubaaluste parandaja
Tööpakkumise number #780732

1
METROSYSTEM OÜ
Kiili, Harjumaa

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime puidust kaubaaluste parandajaid.

Ootused kandidaadile

Kohusetunne
Hea füüsiline vorm
Valmisolek töölähetusteks.

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaega

Töötasu tükitöö alusel

Stabiilset töökohta ja õigeaegselt laekuvat palka

Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

Tööriideid

Lisainfo

5131992

Tööpakkumise number
#780732

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
SISEVIIMISTLEJA Ramirent Modular Factory AS
1
SISEVIIMISTLEJA Ramirent Modular Factory AS • Harjumaa
Harjumaa
VIP 2
ELEMENT- JA MOODULMAJADE KOOSTAJA TIMBECO WOODHOUSE OÜ
2
ELEMENT- JA MOODULMAJADE KOOSTAJA TIMBECO WOODHOUSE OÜ • Harjumaa
Saku
VIP 1
2 näd. tagasi
PAIGALDAJA Topdoor OÜ
1
PAIGALDAJA Topdoor OÜ • Harjumaa
Tabasalu
3 näd. tagasi
TEETÖÖLINE AMIFAX OÜ
Alates 8.5 €/tunnis
TEETÖÖLINE AMIFAX OÜ • Harjumaa
Harjumaa
VIP 4
4 näd. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE SISERUUMIDES (LEHMJA KÜLA, RAE VALD) Centene Pro OÜ
1200 - 1900 €/kuus
4
2 päeva jäänud
TOOTMISTÖÖLINE SISERUUMIDES (LEHMJA KÜLA, RAE VALD) Centene Pro OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
Vaatan kõiki