Kauba vastuvõtja
Tööpakkumise number #811778

Karlskroona OÜ
Loo, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu igapäevasteks tööülesanneteks on hulgilattu sissetuleva kauba transpordivahenditelt mahalaadimine, kauba kohta käivate andmete võrdlemine saatedokumendiga, andmete sisestamine arvutisse ja laos olevatesse hoiustamiskohtadesse, s.h. külmikutesse paigutamine. Kauba vastuvõtja tunneb laos olevat kaupa ja kaupade paigutamise põhimõtteid nende ladustamisel ja hoidmisel selleks ettenähtud hoiustamiskohtades. Sa tunneb ja oskab juhtida kaupade laadimiseks ja ümberpaigutamiseks kasutatavaid masinaid ja transpordivahendeid.

Ootused kandidaadile

tunned hästi erinevaid puu- ja juurvilju;

sul on tõstukiload;

töös oled korrektne ja kohusetundlik;
  • räägid vene ja eesti keelt suhtlustasandil;
  • omad valmisolekut töötada graafiku alusel ja nädalavahetustel;
  • omad head füüsilist ettevalmistust ja vastupidavust;
  • oled koostöövalmis ja sulle meeldib meeskonnatöö.

Ettevõte pakub

Karlskroona pakub omalt poolt sulle:

  • ausaid töösuhteid,
  • stabiilset töötasu,
  • tööriietust,
  • abivalmis kolleege,
  • sporditoetust,
  • ühiseid üritusi ja tasuta lõunasööki.

Tööpakkumise number
#811778

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 1300 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
7. september 2022
Kauba vastuvõtja Kauba vastuvõtja

Karlskroona on suurim puu- ja köögiviljade hulgimüüja Eestis.Ettevõte tegutseb aastast 1998. Karlskroona on tööandjaks ligi 120 töötajale ning usaldusväärne partner oma klientidele ja tarnijatele jätkates investeerimist kauba kvaliteedi tõstmisesse ja panustamist personali arengusse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KAUBA VÄLJASTAJA-TÖÖ ÜHES VAHETUSES! Via 3L OÜ
KAUBA VÄLJASTAJA-TÖÖ ÜHES VAHETUSES! Via 3L OÜ • Harjumaa
Harjumaa
LAOTÖÖTAJA Schenker AS
LAOTÖÖTAJA Schenker AS • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
EURONICSI KESKLAO KOMPLEKTEERIJA Sandmani Grupi AS
EURONICSI KESKLAO KOMPLEKTEERIJA Sandmani Grupi AS • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
LAOTÖÖLINE Eltech Solutions OÜ
1
LAOTÖÖLINE Eltech Solutions OÜ • Harjumaa
Tabasalu
LAOTÖÖLINE Lunden Food OÜ
1100 €/kuus
4 päeva jäänud
LAOTÖÖLINE Lunden Food OÜ • Harjumaa
1100 €/kuus
Harjumaa
Vaatan kõiki