Värsked tööpakkumised

Kauba väljastaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240897

Tööpakkumise number

240897

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:
- kaupade kokkutõstmine ja pakkimine kaupluste lõikes;
- kaubaaluste ettevalmistamine transpordiks;
- kauba vastuvõtt ja väljastamine;
- kaubaaluste liikumise kontroll.

Nõudmised kandidaadile

- kohusetundlikkus, korrektsus ja ausus;
- pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine
- sobivust füüsiliseks tööks;
- valmisolekut meeskonnatööks;
- eesti keele oskus suhtlustasandil.

Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus ning laotehnika kasutusoskus

Ettevõte pakub

- tööd õhtuses vahetuses
- püsivat töösuhet arenevas ja nooruslikus ettevõttes
- põhipalka, millele lisandub töötulemustest sõltuv boonus
- korralikke töövahendeid, kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
- tööriietust
- sõbraliku kollektiivi tuge

Lisainfo

NB! Pakutav töö on ÕHTUSES VAHETUSES TÖÖPÄEVADEL (E-R). Kandideerijatel palun lisada CV-le KAASKIRI.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
30. september 2011
Brutopalk:
kuni 700 EUR kuus

Ettevõtte tegevusalaks on logistikateenuste osutamine. Põhiteenustena pakume kaupade ladustamis- ja komplekteerimisteenust, teostame saadetiste korje ja jaotusvedusid ning tollindusega seotud asjaajamisi. Lisaväärtuste loomisel osutame klientidele pakendamise ja etikettimise teenuseid. Ettevõte kuulub ABC Gruppi. Töömahu suurenemise tõttu otsime lisatööjõudu.