Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736891

Kauba väljastaja

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SINU PANUS:

komplekteerid kaubad veoringide järgi;

valmistad kauba transpordiks ette

kliendi tellimuste tihendamine ja kokku pakkimine ringi põhiselt.

Ootused kandidaadile

SOBID, KUI:

oled heas füüsilises vormis;

talud rutiini ning oled positiivne;

Sul on varasem laotöö kogemus;

oskad eesti keelt vähemalt kesktasemel.

Ettevõte pakub

MEIE POOLT:

töö Kesk- ja Ida-Euroopa ühes moodsamas

logistikakeskuses;

tänapäevane töökeskkond, erialased

koolitused ja arenguvõimalused;

soodne ja maitsev toitlustus;

kolleegid, kes on sama sõbralikud nagu Sina.

Lisainfo

Töö asukoht: Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, Harjumaa, kuhu pääseb mugavalt ligi nii bussi kui ka rongiga. Kandideerimiseks saada meile oma CV ja sobivuse korral võtame Sinuga kindlasti ühendust. Lisainfo: www.magnum.ee

Tööpakkumise number
#736891

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1150 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. november 2021
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2021

Magnum Grupi eesmärk on muuta Eestit tervemaks ja õnnelikumaks. Iga meie inimese panus sel
teekonnal on oluline, sest tulevik on meie teha.
Gruppi kuuluv Magnum Logistics ootab oma sõbralikku tiimi kauba väljastajat.
Tööaeg: osaline koormus (0,75), E-R 15.30-24.00, 1-2 x kuus töö pühapäeviti.
Töötasu täiskoormusel on 1150-1300 eurot kuu (bruto).

Vaata rohkem