https://www.cvkeskus.ee/307907

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307907

Katusepleksepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kouvolas pakkuda tööd kahele katuseplekseppale.


Ootused kandidaadile

Nõutud antud ala ametioskus, jooniste lugemine.


Ettevõte pakub

ametlik töö, palk 13,50-14 eur/h. auto olemasolu, elamine olemas. Leping Soome ettevõttega.


Lisainfo

Töö algab koheselt!


Tööpakkumise number
#307907

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
15. mai 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Katusepleksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!