Katusepaigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563441

Tööpakkumise number

563441

Töö kirjeldus

Pakume tööd katusepaigaldajale, kelle tööülesandeks on katuste ehitamine ja renoveerimine. Töö käigus tuleb kokku puutuda vanade katusematerjalide eemaldamisega, katuse kandekonstruktsiooni ehitusega (puusepa töödega), profiilpleki paigaldusega ja lihtsamate plekksepa töödega. Lisaks plekkfassaadide ja puitfassaadide paigaldamisega ning plekkdetailide valmistamisega.

Enamus tööobjektid asuvad Lõuna Eestis.

Nõudmised kandidaadile

• vajalik eelnev töökogemus katusepaigaldajana
• kohusetundlik, täpne ja kiire taibuga
• iseseisvalt töötamise oskus
• kõrgustaluvus
• kasuks tuleb juhilubade olemasolu
• hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

• häid töötingimusi, ning regulaarset tööd
• oskuste arendamist töö käigus
• firma transporti
• konkurentsivõimelist töötasu (hindame töö oskuslikkust)
• firma tööriideid ja isikukaitsevahendeid
• ühisüritusi

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob 5050954

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2018
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2018
Brutopalk:
Alates 1300 kuni 2000 EUR kuus

Erlicon OÜ on 2011 aastal tegevust alustanud katuseremontide ja fassaadi paigaldust ning sinna juurde kuuluvatele töödele suunatud väike ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda tellijatele kvaliteetset ja soodsat teenust ning ehitusmaterjale. Meile on tähtis klientide rahulolu, ning kõike seda aitavad meil teostada kogemustega töötajad.
Alati on meie meeskonda teretulnud töötahtega ja eelneva töökogemusega katusepaigaldajad. Omalt poolt pakume stabiilset ja meeldivat töökeskkonda.
Palk kujuneb vastavalt panusele ja võimekusele firma arengusse.