Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #742464

Katusepaigaldaja Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime taas oma töökasse ja sõbralikku kollektiivi täiendust!

Pakkuda tööd hakkajale katusepaigaldajale või tervele paigaldusrühmale, kelle tööülesanneteks on plekk-katuste, vihmaveesüsteemide, katuseturvatoodete jms paigaldus.

Töö on väga liikuv ja loominguline. Objektid asuvad peamiselt Lahtis ja selle ümbruses.

Ootused kandidaadile

Piisav töökogemus antud alal.

Pingetaluvus.

Töötahe.

Kasuks tuleb kindlasti B-kategooria juhiluba.

Korralik majutus, täisvarustuses tööauto, laevapiletid, paindlik töögraafik.

Igakülgne abi Soomepoolse dokumentatsiooniga. Tasustamine põhiliselt tükitöö alusel. Konkurentsivõimeline ja motiveeriv töötasu.

Küsi julgesti lisainfot.

Tööpakkumise number
#742464