Tööpakkumise number #812619

Katusepaigaldaja

Narva Hea katuse ÖU Osaühing
Narva, Ida-Virumaa

Töö kirjeldus

Katuse tööd: soojustamine, ruberoidi paigaldus.

Ootused kandidaadile

Keeleoskus: vene keel - nõutud kõnes B2 - hea, kirjas A1 - napp

Muud nõuded: Töökus, kohusetundlikus, füüsiline vastupidavus.

Kasuks tuleb B ja C kategooria juhiluba, tuletöötunnistus ja töökogemus

Ettevõte pakub

Vajadusel väljaõpet kohapeal.

Tööpakkumise number
#812619

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
ÜLDEHITAJA Narva Hea katuse ÖU Osaühing
2 päeva jäänud
ÜLDEHITAJA Narva Hea katuse ÖU Osaühing • Narva
Narva
4 näd. tagasi
TAKSOJUHT TON MÄRTS OÜ
3 päeva jäänud
TAKSOJUHT TON MÄRTS OÜ • Narva
Narva
3 näd. tagasi
GAASISEADMETE MONTEERIJA WESTSERVIS OÜ
GAASISEADMETE MONTEERIJA WESTSERVIS OÜ • Narva
Narva
ЗАВЕШИВАЛЬЩИК (РАЗНОРАБОЧИЙ) HANZA Mechanics Narva AS
1 päev jäänud
ЗАВЕШИВАЛЬЩИК (РАЗНОРАБОЧИЙ) HANZA Mechanics Narva AS • Narva
Narva
ОПЕРАТОР-НАСТРОЙЩИК ФРЕЗЕРНОГО СТАНКА С ЧПУ HANZA Mechanics Narva AS
ОПЕРАТОР-НАСТРОЙЩИК ФРЕЗЕРНОГО СТАНКА С ЧПУ HANZA Mechanics Narva AS • Narva
Narva
Vaatan kõiki