Katusehooldustööd
Tööpakkumise number #693854

2

Töö kirjeldus

Katusehoolduse spetsialisti põhitegevuseks on katuste ja fassaadide puhastamine ja värvimine. Tööülesannete hulka kuulub:

  • Katuste survepesutööd
  • Katuste värvimine
  • Muud hooldustööd
  • Suhtlemine objektidel klientide või tellijaga
  • Jooksvate probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhiluba.

  • Hea füüsiline vorm

  • Julgus kõrgustes töötada

  • Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnases valdkonnas, Soome keele valdamine on boonuseks.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu 2400-3000 eur / kuus (bruto)

  • Väljaõpet

  • Majutust Soomes

  • Võimalust areneda koos kiiresti kasvava ettevõttega

  • Vajadusel abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide vormistamisel

Tööpakkumise number
#693854