Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277180

Katuseehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda tööd Helsinkis katuseehitajatele korrusmaja katuse ehitusel. Konstruktiivne ehitus vastavalt projektile

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik.
Eelnev töökogemus katusetöödel vähemalt 8 aastat.
Kehtiv tööturvalisuse kaardi olemasolu.

Ettevõte pakub

Head kollektiivi;
Konkurentsivõimeline palk;
Pikaajalist tööd;
Majutus firma poolt;
Koolitused ja enesetäiendamis võimalus.

Lisainfo

Palume ühendust võtta ainut oskustöölistel.

Tööpakkumise number
#277180