Värsked tööpakkumised

Katuseehitaja-puusepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502555

Tööpakkumise number

502555

Töö kirjeldus

Pakume tööd viilkatuse ehitajale. Töö sisuks on katuse kandekonstruktsioonide ehitus, aluskatte paigaldus, distantsliistu ja roovitise paigaldus, erinevate terasprofiilide paigaldus, kivikatuste ehitus, puitfassaadide ehitus, lamekatuste ehitus. Töö on mitmekesine ja pakub põnevaid väljakutseid.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame positiivset töösse suhtumist ja heal tasemel tööoskust. Head füüsilist vormi.
Võimekust teha otsuseid oma pädevuse piirides.
Vajalik eesti keele oskus suhtlustasandil.
Kasuks tuleb ehituslik haridus ja eelnev töökogemus puusepa- või katusepaigaldajana.

Katus Pluss OÜ on arenev ettevõte ja juba tänaseks oleme tekitanud usalduse klientides, pakkudes kvaliteetset teenust nii eraklientidele kui ka peatöövõtuga tegelevatele ettevõtetele. Töid teostame kvaliteetsete proffessionaalidele mõeldud tööriistadega, pidades oluliseks töötajate turvalisust. Pakume õiglast motiveerivat töötasu, mis on vastavuses töötaja oskustega. Vajadusel pakume võimalust töötajatel osaleda koolitustel. Võimalusel korraldame ka meelelahutuslikke koosviibimisi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. november 2017
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 2000 EUR kuus

Katus Pluss OÜ tegevusalaks on viil- ja lamekatuste ehitus. Ehitame ka puitfassaade ja renoveerime vanu katuseid.