Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324429

Katuse ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saavad kogemustega lame ja viilkatuste ehitajad.

Ootused kandidaadile

- Kogemus lamekatusekatjana või viilkatuste ehituse kogemus.
- Töötahe

Pakume omaltpoolt korralikke töötingimusi, regulaaset tööd ning head teenimisvõimalust ala spetsialistidele.

Lisainfo

Võimalik perioodiliselt töötada Soomes lamekatustel.

Tööpakkumise number
#324429

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. november 2013
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu

Katusetööd OÜ tegeleb lame-, ja viilkatuste ehituse ja renoveerimisega Eestis.

Vaata rohkem