Värsked tööpakkumised

Katlaoperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 630165

Tööpakkumise number

630165

Firma nimi peidetud KATLAOPERAATOR

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • katelde ja nende abiseadmete avariideta ning ettenähtud režiimil käitamine;
  • katlaseadmete töö jälgimine;
  • katelde ja nendega soetud seadmete töökorras hoidmine;
  • katelde rikete kõrvaldamine.

Töökoht asub Kupu külas, Kuusalu vallas.
Töö on kahes vahetuses 07.00 -19.00 ja 19.00 - 07.00

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind, kui :

  • omad katlakäitaja pädevustunnistust;
  • Sinul on töökogemus katlakäitajana;
  • oled heas füüsilises vormis, hea kohanemisvõimega ja kiire reageerimisega;
  • oled iseseisva mõtlemisvõimega oma töö planeerimisel ja Sulle meeldib töötada kaasaegses töökeskkonnas;
  • suhtled vabalt eesti ja/või vene keeles;

Ettevõte pakub

Pakume:

  • töötasu 7 - 7,50 eurot/tunnis;
  • vajalikud tööriided ja tasuta lõunasöök;
  • võimalust töötada professionaalses ja sõbralikus meeskonnas;
  • häid töötingimusi kaasaegses ja arenevas ettevõttes.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2019
Brutopalk:
7.00 - 7.50 €/tunnis

Me oleme tulevikku suunatud teerajajad, eksperdid ja probleemide lahendajad. Loome ja arendame tuleviku personalilahendusi, mis aitavad inimeste karjääril areneda ja ettevõtetel kasvada. Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist Barona Group Oy www.baronagroup.com. Lisaks Eestile ja Soomele, kus asub meie peakontor, tegutseme Rootsis, Norras, Hispaanias, Poolas ja Venemaal.

Baronal on uus innovatiivne ja Eestis ainulaadne värbamissüsteem JELPP http://jelpp.com/en
Tutvu JELPP tööpakkumistega ja kiiremaks tööleidmiseks esita taotlus kohe!
VABAD TÖÖKOHAD - https://careers.barona.ee/open-positions