Värsked tööpakkumised

KATEGOORIAJUHI ASSISTENT(lapsehoolduspuhkuse asendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425252

Tööpakkumise number

425252

Töö kirjeldus

Assistendi roll meeskonnas on:

  • koostööpartnerite poolt saabuvate pakkumiste ettevalmistamine,
  • tootekaardi haldamine (Buum programm),
  • sortimendi haldamine,
  • koostööpartneritega infovahetamine,
  • kaupluste külastamine ja igapäevane suhtlus,
  • kaupluste inventuurides osalemine,
  • kaupade jagamine poodide vahel.

Nõudmised kandidaadile

Selleks, et oma tulevases rollis ennast hästi tunneksid, on oluline:

  • Excel programmi käsitlemise oskus ja kogemus heal tasemel,
  • ajaplaneerimise oskus ja rutiini taluvus,
  • suhtlemisoskus,
  • inglise keel suhtlustasandil,
  • autojuhiload ja sõidukogemus.

Lisainfo

Et saaksid oma rollis särada, hoolitseme selle eest, et sul oleks iseseisvaks töötamiseks vajalik väljaõpe. Pakume töökohta Rakvere kesklinnas, Krooni Keskuse kontoris, kus töötad koos 9 kolleegiga ning tööaega E - R kl 8.00 - 16.30. Sinu töötasu koosneb põhipalgast ja lisatasust. Ootame sind oma meeskonda alates 1. juulist.
Lisaküsimuste korral palun kirjuta e-postile regina.maajarv(ät)aldar.ee (kategooriajuht)

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
26. mai 2016

Aldar Eesti OÜ on jaemüügiga tegelev ettevõte, mis opereerib 32 kauplusega: Aldar Marketi kauplustega Lääne- ja Ida-Virumaal (toidu- ja esmatarbekaubad, joogid ning tubakatooted), SuPerAlko ja CityAlko kauplustega üle Eesti ning Tallinnas Sadama turuga.