Värsked tööpakkumised

Kasvatuspedagoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431084

Tööpakkumise number

431084

Töö kirjeldus

Kasvatuspedagoog loob õpilastele sobiva arengukeskkonna, kasutades pedagoogilisi ja teraapilisi meetodeid. Viib läbi laste vajadustest tulenevaid rühmategevusi ning annab tagasisidet lapse arengust sisevõrgustikule. Kasvatuspedagoog on rühmapõhise meeskonna liige.
Töö tegemise kohaks on Kaagvere, Mäksa vald, Tartumaa.
Töötasu alates 900,00 eurot. Töötamine toimub graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi loovat ja meeskonnatööle ning lastele pühendunud inimest, kes motiveerib ja arendab erivajadustega õpilasi nende vajadusi arvestades.
Kasuks tuleb:
(Sotsiaal)pedagoogilne, sotsiaaltööalane, psühholoogia alane või tervishoiualane kõrgharidus;
* Keeleoskus: eesti keel ja soovituslik vene keel

Pakume tänapäevaseid arenemis-, enesetäiendamis- ja töötamistingimusi looduskaunis kohas.
Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning innovaatiline inimene, palun saada CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri.
Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. august 2016
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2016

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskus

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.