2023-08-23 14:48:55

KASUTATUD SÕIDUAUTODE VALDKONNAJUHT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame Veho ambitsioonika meeskonnaga liituma

KASUTATUD SÕIDUAUTODE VALDKONNAJUHTI,

Kelle peamine eesmärk on arendada ja juhtida Veho kasutatud autode müügivaldkonda kõikides Veho esindustes üle Eesti.  

Läbi oma töö tulemuslikkuse tagad klientide ja töötajate kõrge rahulolu ning kasutatud autode valdkonna kasumlikkuse. Vastutad valdkonna strateegiliste ja operatiivsete eesmärkide saavutamise ja elluviimise eest ning Sul on head teadmised valdkonna turundamistegevuste ellu viimiseks. Juhid ning arendad müügi- ja ostumeeskonda. Oma tegevusega esindad Veho ja Mercedes-Benz kaubamärki.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui tunned suurt huvi autode ja autoturu trendide vastu. Pead oluliseks kõrgtasemelist kliendikogemuse pakkumist ning lood tegevused selle saavutamiseks. Suhtud müüki kirglikult ning müügitulemuste eesmärkide püstitamine ning saavutamine on sulle oluline. Oled loomult aktiivne, positiivne ning empaatiline. Sul on eelnev meeskondade juhtimise kogemus ning Sa saavutad oma valdkonna tulemused läbi kaasava- ja arendava juhtimiskultuuri. Valdad eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlemistasemel tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume vaheldusrikast tööd ja põnevaid väljakutseid rahvusvahelises autoettevõttes ning võimalust kasvada koos organisatsiooniga. Esindad maailma vanimat autobrändi Mercedes-Benz’i. Sind toetab toimekas ja uuendusmeelne meeskond, samuti Stebby heaolutoetus ja omatöötaja soodustused. Sinu töö saab vääriliselt hinnatud, kui töötaja- ja kliendirahulolu on kõrge.