Värsked tööpakkumised

Kasutajatugi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278300

Tööpakkumise number

278300

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine, IT alane nõustamine ja IT alaste küsimuste lahendamine. Klientidele telefoni ja posti teel küsimistele vastamine.

TÖÖÜLESANDED:
- Telefoni ja posti teel klientide küsimustele vastamine ja tööde/küsimuste delegeerimine spetsialistidele ning tagasiside kontrollimine
- Klientide nõustamine ja tehnilise toe osutamine
- IT probleemide, tarkvara ja raudvaratemaatiliste küsimuste ja ülesannete lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- Kesk-eri või kõrgharidus
- Nõutav töökogemus vähemalt 3 aastat
- Hea eesti keele oskus
- Inglise keele valdamine erialasel tasemel
- Arvuti kasutamise oskus professionaalsel tasandil (Microsofti platvormi tooted)
- Kaughaldusvahendite tundmine (RDP, Team Viewer, VNC jt)
- Bürootehnika ja IT seadmete kasutamise oskus
- Erialased teadmised (IT turvalisus, teeninduspõhimõtted, asjaajamine, dokumendihaldus, ajahaldus)
- Etiketinõuete ja teeninduskultuuri tundmine
- Suhtlemis- ja koostööoskus
- Usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus

KASUKS TULEB:
- Vene keele oskus

Ettevõte pakub

- Huvitavat, arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
- Võimalust õppimiseks ja enesearendamiseks
- Paindlikke töötingimusi ja tasemel töövaheneid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2012

AKS on pikaajaliste kogemustega IT konsultatsiooniettevõte, keskendunud IT infrastruktuurilistele lahendustele ning nendega seonduvatele konsultatsiooni- ja projektijuhtimisteenustele.