KASSIIR-MÜÜJA (Kristiine keskus,osaline tööaeg, paindlik graafik)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436243

Tööpakkumise number

436243

Töö kirjeldus

OTSIME TUBLISID JA RÕÕMSAID KASSAPIDAJAID!

Vajame töötajaid Kristiine keskusesse. Samuti pakume võimalust töötada ka teistes suurpoodides üle Tallinna.

KUI SA SOOVID :
* lühikest tööpäeva ja võimalust ise valida aega ja kohta, kus töötada;
* toredaid kolleege ja põnevat töökeskkonda;
* võimalust ennast tõestada ja saada tööle vastavat tasu;

Pakume tööd Tallinnas erinevates kauplusekettides. Tööpäevad saab valida ise. Võimalus töötada ka teise töökoha või kooli kõrvalt.

Lisainfo telefonil: 56466166

OLE OMA AJA PEREMEES JA KANDIDEERI!

Nõudmised kandidaadile

* vanus alates 18.a
* eesti keele oskus suhtlustasandil
* soov pakkuda kõrgetasemelist teenindust

Ettevõte pakub

*Head koolitust
*Paindlikku või regulaarset tööd
*Lisatasu (tunnipalgale lisaks) vastavalt tulemustele
*Abivalmis ja sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. august 2016
Kuulutus sisestati:
16. august 2016
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis