KASSAPIDAJAD KRISTIINES (paindlik tööaeg, lühikesed vahetused)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464356

Tööpakkumise number

464356

Töö kirjeldus

OTSIME SÄRTSAKAID JA SÄRASILMSEID KASSAPIDAJAID KRISTIINE KESKUSESSE

KUI SA TAHAD:
* lühikesi vahetusi ja paindlikku graafikut
* toredaid kolleege ja põnevat töökeskkonda;
* võimalust ennast tõestada ja saada tööle vastavat tasu;

Pakume tööd E-P, vahemikus 9:00-21:00. Tööpäevad saab valida ise, ja graafikut planeerime 1 kuu ette. Valida saab ühes - või kahes vahetuses töötamise vahel. Eriti oodatud on need, kellele sobivad hästi nädalavahetused ja õhtused ajad. Küsi ka muid võimalusi!

Nõudmised kandidaadile

* vanus alates 20.a
* eesti keele oskus suhtlustasandil
* tahe pakkuda kõrgetasemelist teenindust

Ettevõte pakub

*Head koolitust
*Paindlikku, kuid regulaarset tööd
*Lisatasu (tunnipalgale lisaks), vastavalt tulemustele
*Väikest ja sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. märts 2017
Kuulutus sisestati:
14. märts 2017
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis