Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #617061

KASSAPIDAJA (Solarise keskus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 9. september 2019
Kuulutus aegub: 5. oktoober 2019

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine kassas. Rahaliste tehingute teostamine. Külalislahke ja kõrgekvaliteedilise klienditeeninduse ja vigadeta aruandluse tagamine.

Ootused kandidaadile

Tahad olla parim teenindaja
Oled tähelepanelik ja usaldusväärne
Oskad suhelda eesti ja vene keeles
Kasuks tuleb kassasüsteemi CompuCash tundmine

Ettevõte pakub

Töökogemust tuntud rahvusvahelises toitlustusettevõttes
Stabiilset töösuhet ja kindlat töötasu
Nooruslikku ja toetavat meeskonda
Soodustusi ja ühisüritusi

Lisainfo

Ootame oma meeskonnaga liituma kassapidajat Solarise keskusesse.Tööaeg on üldiselt 10.00-22.00 graafiku alusel.

Tööandja kindlustab kaks korda päevas sooja toidu.
Töötasu 5 eurot tunnis + % + boonustasu. Omatöötaja soodustused.

Kandideerida saab kasutades linki, www.lido.ee, personal (ät) lido.ee või helistage tööpäeval tel 55571640.

Tööpakkumise number
#617061

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
9. september 2019

Lido kuulub Läti päritolu restoraniketti, mis ühendab ühtekokku kahtkümmend kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Lido toob teieni restorani parimad omadused: maitsvad toidud, võimaluse valida oma soovi järgi ja kiire teenindus. Nii pakuvad iseteenindusega õdusad ja ruumikad bistroo-restoranid Solarise, Ülemiste ja Mustamäe keskustes iga päev ligi 240 rooga.
Lido Eesti on üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid, andes tööd ligi 230 inimesele. Iga töötaja on meie oluline partner, kelle teadmised, oskused ning soov areneda aitavad Lidol saavutada pikaajalist edu.

Vaata rohkem