Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436817

Kassapidaja-klienditeenindaja (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda Tartu müügiesindusse kassapidajat-klienditeenindajat.
Tööülesanneteks on klientide nõustamine ja teenindamine müügisaalis ja kassas.
Kassatehingute teostamine, igapäevane aruandlus, kauba väljapanek müügisaali, inventuuride läbiviimine. Vajadusel kauba komplekteerimine ja väljastamine äriklientidele.

Ootused kandidaadile

Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus, elementaarne viisakus ja korrektsus ning kohusetundlikkus. Hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil. Kindlasti on vajalik tehniline taip ja elementaarsed teadmised autodest ja autokaupadest ning varuosadest.

Mitmekesist tööd, häid töötingimusi, sõbralikku kollektiivi, kindlat töökohta arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#436817

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2016
Kuulutus sisestati:
19. august 2016

Balti Autoosad AS on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Meie emafirma Koivunen OY on Soomes tegutsenud aastast 1927.
Balti Autoosad AS on loodud 1992. aastal, aktiivset tegutsemist Eesti varuosaturul alustasime 1995.aastal.

Vaata rohkem