Värsked tööpakkumised

Kassade abiline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358920

Tööpakkumise number

358920

Töö kirjeldus

- Klientide ostude pakkimine ostukottidesse kassas. Töö sobib nii meeste- kui ka naisterahvastele. Töö toimub 8. oktoobrist kuni 12. oktoobrini.

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev klienditeeninduse kogemus
- Kasuks tuleb hea suhtlemisoskus
- Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- Lühiajalist mugavat võimalust lisaraha teenida
- Vahetustega tööd - vahetuste kellaajad jäävad 10-20 vahele
- Töökohta Tallinna kesklinnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. november 2014
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

Staffpoint OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Kuni 06.09.2013 kandis ettevõte nime Personalipunkt OÜ.

Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes
Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja.