2023-08-23 14:48:55

KÄSIPARANDAJA (Rakvere Tehasesse)

CVKeskus.ee klient
6.08 - 7.87 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

SEOSES TÖÖMAHU SUURENEMISEGA!

Otsime oma meeskonda motiveeritud ja osavat puitdetailide käsiparandajat, kes vastutab puitmaterjalist toorikute/toodete kvaliteetse viimistlemise ning parandamise eest. Lisaks kuulub sinu ülesannete hulka kvaliteedi kontrollimine kooskõlas materjalide kvaliteedi jälgimisega ning hindamine vastavalt dokumentatsioonile järgides keskkonna-, tule- ja tööohutusnõudeid.

ME USALDAME SIND!
⇢Puitdetailide defektide käsiparandus ja viimistlus masinaga
(pahteldamine, liimimine, värvi parandamine, sorteerimine jms);
Tähelepanelik ja detailne kontroll toodete kvaliteedi tagamiseks;
Materjalide kvaliteedi jälgimine ning hindamine vastavalt juhendile;
⇢Järgid keskkonna-, tule- ja tööohutusnõudeid.

Ootused kandidaadile

SOBID MEILE, KUI:
⇢Sulle sobib töötamine meeskonnas;
⇢Sul on tähelepanelikkus ja hea silm detailidele;
⇢Sul on täpsus, kohusetunne ja hea käeline oskus;
⇢Sinus on töötahe ja hea füüsiline vorm (sh rutiini ja pingetaluvus);
⇢Oled valmis töötama vahetustega (graafiku järgi).

Eelise annab varasem töökogemus käsiparandajana!

Ettevõte pakub

   TULE JA AITA LUUA VÄÄRTUST!

Kindel ja stabiilne töökoht rahvusvahelises ettevõttes
Kollektiivne puhkus suvel ja talvel
⇢Pakume väljaõpet kohapeal
Tööaeg graafikuga: E-R 06.00- 14.30 ja E-R 14.30 – 23.00
    või P–N 23.00 – 06.00 (summeeritud tööaeg)
Osadest piirkondadest transpordi võimalus
(Tapa, Tamsalu, Kadrina, Kunda, Väike-Maarja,
Aseri, Kiviõli, Jõhvi, Ahtme, Kohtla-Järve)