Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711537

Käsielekterkeevitaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Käsielekterkeevitaja tegeleb õhemate ja paksemate metallide MIG/MAG ja TIG keevitusega ning toodete koostamisega.

Ootused kandidaadile

  • huvi metallitöö vastu

  • varasem töökogemus keevitajana

  • jooniste lugemise oskus

  • tehniline taip

  • eesti keele valdamine

  • kohusetunne

Ettevõte pakub

  • toetavat meeskonda

  • tööd ühes vahetuses

  • parimaid töö-ja isikukaitsevahendeid

  • kvalifikatsioonile ja tulemustele vastavat tasu

  • kindlat puhkust suvel ja jõulude ajal

  • tervist edendavat töökultuuri

Lisainfo

Küsimuste korral palun helistada telefonil 5217467.

Tööpakkumise number
#711537

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2021

Eestis asuv Sveba-Dahleni tehas arendab ja toodab pagari- ja pizzaahjusid, mille kliendid asuvad kõikjal üle maailma. Lisaks toodame ja vahendame Balti riikidesse laia valikut toiduainetööstuse seadmeid: universaalmiksereid, leivaliine, küpsetusahje jpm. Meie kliendid on kõik suuremad kaupluseketid, suurtööstused ning paljud pagariärid, hotellid ja restoranid. Ettevõtte peakontor asub Rootsis, kontsern kuulub USA börsifirmale The Middleby Corporation. Sveba-Dahlen Baltic OÜ tehases töötab praegu 60 inimest. Enam infot meie kohta leiad lehelt: www.sveba-dahlen.ee.

Vaata rohkem