Kas oled tootejuhi väljakutseks valmis? Meie ootame Sind Eugestasse!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564090

Tööpakkumise number

564090

Firma nimi peidetud Kas oled tootejuhi väljakutseks valmis? Meie ootame Sind Eugestasse!

Töö kirjeldus

• Toodete müügiplaanide koostamine ja müügi tagamine erinevates müügikanalites
• Tootegrupi müügimahu ja kasumlikkuse eest vastutamine
• Koostöö ja läbirääkimised tarnijatega
• Suurklientide kliendistrateegiate väljatöötamine ja elluviimine
• Turuinfo kogumine ja analüüs
• Sortimendi haldamine ja hinnakujundus
• Kaupade sisseost kodu-ja välismaistelt partneritelt
• Laovarude jälgimine, optimaalsete laoseisude kujundamine ja transpordi organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sa oled töötanud sarnasel ametikohal või
suurkliendihaldurina kaubanduses. Sa valdad väga heal tasemel kontoritarkvara ning suhtled vabalt nii eesti kui ka inglise keeles. Oled see, keda otsime, kui Sul on kõrge vastutustunne, täpsus detailides, oled hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskusega. Töö nõuab pingetaluvust,
planeerimisoskust ning initsiatiivikust eesmärkide saavutamisel.

Ettevõte pakub Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd, väljakutseid ja arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes, ametiautot, toredaid ja toetavaid kolleege, ühisüritusi, tasuta teed ja kohvi, sünnipäeva puhul kingitust ettevõtte poolt ja toetusi eluliste tähtsündmuste puhul.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2018
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2018

Oleme Baltikumi üks suuremaid distribuutorfirmasid. Pakume usaldusväärseid teenuseid - distributsioon, ladustamine, tootepaigutus (merchandising teenus), turundus, tooteesitlused ja degustatsioonid. Eugesta ettevõttes on kokku 922 töötajat, Eugesta Eestis on 82 töötajat.

Oleme järgmiste globaalselt tuntud tootegruppide edasimüüjad: Huggies mähkmed, Kleenex paberitooted, Kotex tampoonid, Voimix võid, Keiju võid ja vedelad margariinid, EveSol margariin, Ritmeester ja Al Capone sigarillod, Muumi mähkmed, Vuokkoset hügieenisidemed, Neutral kehahooldustooted ja pesupesemisvahendid, Arla juustutooted (Castello, Apetina), Bic tulemasinad ja ražeerimisvahendid, Starbucks ja Cocio kohvijoogid, Beronia ja Antares veinid, Valdo Prosecco vahuveinid, Ecodenta suuhooldustooted, Kiwi jalatsihooldustooted ja sisetallad jpt.