2023-08-23 14:48:55

Mainor Ülemiste – ettevõte, mis viib unistusi ellu

03.04.2018

Mainor Ülemiste – ettevõte, mis viib unistusi ellu

Suurejoonelise Ülemiste City ettevõtmise arendaja Mainor Ülemiste sai hiljuti Unistuste Tööandja 2018 konverentsil CVKeskus.ee Tulevikutegija tiitli uhkeks omanikuks. Millega jäi ettevõte silma, et selline väärikas tiitel pälvida?

Mainor Ülemiste viib igapäevaselt ellu unistust linnast, kus asjaosalised ise viibida tahaksid. Mida aeg edasi, seda kallimaks muutub meie aeg. Selleks, et hinnalist aega ei peaks raiskama ühest kohast teise sõitmisele, tuleb vajalikud tooted ja teenused töökeskkonnale võimalikult lähedale tuua. Ülemiste City suur väärtus on kaasaegse, inimestele suunatud ning inspireeriva keskkonna loomine ja pidev arendamine. Kuidas luua Baltikumi suurimat ärilinnakut? Ikka enda inimesi kuulates – nii on leidnud Ülemiste Citys oma koha nii hambaarst, keemiline puhastus, lasteaed, ujulaga spordiklubi, toidupood kui ka rattaparklad.

Mainor Ülemiste noorel ja kasvaval tiimil on täita vastutusrikas ülesanne, et luua ja arendada keskkonda, kus töötab praegu pea 10 000 inimest – 7 aasta pärast peaks see number olema kahekordistunud. Iga tiimiliige saab anda oma panuse, mõeldes välja uusi lahendusi, tuues lauale põnevaid ja „kastist välja“ ideid, mille rakendamisel saab selline suursugune projekt minna aina paremaks ja paremaks. Tegemist on justkui kokkuhoidva pereettevõttega, kus igaühe panus loeb ja kus kõigil on võimalus kaasa rääkida. Piltlikult väljendudes istutakse võrdsete partneritena ühise laua taga, kus iga meeskonnaliikme ees on paras tükk plastiliini, mille voolimise tulemusel uued ja suurepärased ideed sünnivadki.

Üheskoos luuakse ainulaadset keskkonda, millest võidavad kõik kohalikud elanikud, aga ka Eestisse tööle asuvad välisspetsialistid. Parasjagu tegeletakse muuhulgas näiteks rahvusvahelise maja projektiga, mis aitab koondada välisspetsialistidele tarvilikku infot ja teenuseid mugavalt ühte kohta kokku. Ikka selleks, et kohanemine uue riigiga oleks kiirem ja tõhusam.
Mainor Ülemiste viib igapäevaselt ellu unistust linnast, kus asjaosalised ise viibida tahaksid.
Fotod: Kaupo Kikkas

Mainor Ülemiste meeskond vahetab pidevalt mõtteid ja kuulab tähelepanelikult ka koostööpartnereid, et teha ära, mis tegemist vajab. Ainult nii saab omanäoline äri-, tulevikus ka elukeskkond, areneda ja muuta inimeste elu mugavamaks. Siinkohal mitte tingimata ainult linnaku töötajate omi – edukas trammiprojekt, mille tulemusel sõidavad trammid otse lennujaama, on vaid üks näidetest, kuidas Mainor Ülemiste meeskond ja vastuvõetud otsused aitavad tõsta elukvaliteeti ja muuta inimeste elu mugavamaks.
Suurejoonelise Ülemiste City ettevõtmise arendaja Mainor Ülemiste sai hiljuti Unistuste Tööandja 2018 konverentsil CVKeskus.ee Tulevikutegija tiitli uhkeks omanikuks.
Fotod: Kaupo Kikkas