2023-08-23 14:48:55

Just Sulle sobiva töökoha leiad Coopist

15.05.2017

Just Sulle sobiva töökoha leiad Coopist

Soovid töötada klienditeenindajana? Kokana? Laotöötajana? Ostujuhina? Turundusspetsialistina? Eesti suurimas ja vanimas jaekaubanduse grupis Coopis on kokku üle 100 erineva ametikoha, kus oma teadmisi proovile panna ja uusi oskusi omandada. Karjääriredelil edasiliikumine on Coopis igati tervitatav – ootame Sinult pühendumust ja soovi teha oma tööd suurepäraselt ning vastu pakume võimalust teha just Sulle sobivat tööd. Arenguvõimalustest ja uutest põnevatest väljakutsetest puudust ei tule, see on üks mis kindel!

Coop on suur organisatsioon, mis tähendab, et häid praktikaid ja kogemusi, mida Sinuga jagada, on palju. Iga päev on Sul võimalik õppida midagi uut ja teha midagi, mida Sa varem pole teinud.
Meie juures töötamisel on palju eeliseid. Lisaks rohketele arengu- ja karjäärivõimalustele ootab Sind Coopis kokkuhoidev meeskond, kindlustunne, töökoht kodu lähedal, ühisüritused, võimalus töötada paindliku graafiku alusel ja soovi korral ka osalise tööajaga. Samuti on meie uues logistikakeskuses kõik, mis teeb Sinu elu mugavamaks – jõusaal, saunad, ilusalong, massaaž, ööbimisvõimalused ja maitsev kodune toit.
Mis teeb Coopi eriliseks? Meie omanikeks pole tundmatud välismaa ärimehed, vaid Eestimaa rahvas! Suuname oma tulud uuteks investeeringuteks, mitte ei rända need dividenditasudena välismaale – panustame Eestimaa, meie kaupluste ja töötajate arengusse.

Tutvu Coopi värskete tööpakkumistega siin