2023-08-23 14:48:55

Huvi toitlustusvaldkonna vastu tagab eduka karjääritee

22.05.2017

Huvi toitlustusvaldkonna vastu tagab eduka karjääritee

Meie lõunanaabrite juurest alguse saanud Lido on 2009. aastal Eestis uksed avanud ja nüüdseks kolme kaubanduskeskusesse laienenud bistroo-restoran. Lidos ei piirdu lai valik ja võimalusterohkus vaid rikkalike toidulettidega – palju põnevaid karjääriteid avaneb igale Lido töötajale. Edasiviivaks jõuks on õppimisvõime, initsiatiiv, pealehakkamine ja loomulikult motiveeritus. Sinust võib saada ükskõik kes, astu vaid esimene samm ja kandideeri Lidosse tööle.
Mida on Lidol Sulle pakkuda?
Karjäärivõimalused
Lidos töötades on Sul võimalik võtta vastu mitmeid väljakutseid, õppida tundma uusi valdkondi ja avastada endas oskusi, millest Sa võib-olla isegi varem teadlik ei olnud. Huvi ja soovi korral võib Sinust Lidosse tööle asudes saada just see, kellena Sa töötada soovid või kellena töötamisest Sa hetkel veel unistadagi ei oska. Nii juhtus ka Nikolaiga, kes on vaid üks mitmetest Lido edulugudest:
„Olen Lidos töötanud juba 8 aastat – alustasin Solarise Lidos nooremkokana, paari kuu pärast edutati mind vanemkokaks, sealt edasi liikusin tehnoloogi ametikohale ja tänaseks päevaks korraldan kõigi Eestis tegutsevate Lidode tootmisüksuste tööd. Igapäevaselt juhin ja motiveerin oma meeskonda ning vastutan tootmisprotsesside ja kvaliteedi eest.“ Nikolai
Huvi toitlustusvaldkonna vastu tagab eduka karjääritee
Arenguvõimalused
Lido turundusjuhi Tiina Kösti sõnul on Lido suurepärane koht, kus töötada ja samm-sammult karjääriredelil edasi liikuda. Kui kandideerid Lidosse, aga Sinu kogemustepagas on veel kõhnavõitu, siis jagab Lido meeskond Sinuga omalt poolt kogemusi ja teeb kõik selleks, et soovi korral saaks Sinust väga hea spetsialist, olgu Sinu huviks kokakunst või hoopis teenindusmaastik. Paljud Lido töötajad on liikunud juhtivatele ametikohtadele ja jagavad tänasel päeval oma teadmisi uute töötajatega.
Stabiilne töösuhe, praktikapakkumised
Lido on stabiilne ja oma lubadustest kinnipidav tööandja, kus ollakse arengule suunatud ja kuhu on väga oodatud ka praktikandid. Meie suured köögid on suurepäraseks hüppelauaks tulevastele kokkadele, kes saavad katsetada erinevaid töötehnoloogiaid ja -masinaid ning leida oma kutsumuse.
Tule tööle Lidosse!
Paindlik tööaeg
Meie jaoks on enese arendamine väga tähtis ja seetõttu tervitame rõõmuga usinaid meeskonnaliikmeid, kes soovivad õpingute kõrvalt ka tööl käia. Võimalusel saad töötada Sulle kõige lähemas Lidos ja paindliku graafiku alusel, et mitte midagi olulist tegemata ei jääks!
Võimalusterohkus
Ühel päeval alustad Lidos näiteks klienditeenindajana, mõnel teisel päeval võib-olla pakutakse Sulle inimeste juhtimise võimalust või hoopis väljakutset arendada enda esinemisjulgust, jagades oma teadmisi ja kogemusi sisekoolitajana teistelegi.
Mitmed põnevad võimalused ootavad Sind, haara neist kinni ja leia oma unistuste töökoht just Lidos.