2023-08-23 14:48:55

Eduka karjääritee algus Radissonist

05.06.2018

7 märki, mis näitavad, et on aeg hakata uut tööd otsima

Meeldejäävaid momente, suurepärast kvaliteeti ja tähelepanelikku teenindust otsiv külaline leiab Tallinna kesklinnast kaks Radissoni hotelli, kus iga päev pingutatakse selle nimel, et kliendid saaksid kõige parema teeninduse osaliseks.

Radisson Blu Sky Hotel Rävala ja Radisson Blu Hotel Olümpia Liivalaia tänaval on eesrindlikud hotellid, kus avaneb võimalus unistada suurelt ja teha oma unistused ka teoks.

Leia endale uus töökoht Radissonis, sest Sind ootab:
Paindlikkus – võimalus töötada erineva koormusega graafiku alusel, et ühildada töö ja õpingud, huvid, perekond.

Karjäärivõimalused – Sul on võimalus arendada oma oskusi mitmes hotelli valdkonnas! Palju oleneb Sinust endast – Sinu õppimisvõimest, erialast, ambitsioonidest ja soovidest. Toitlustusest on liigutud näiteks raamatupidamisse, toateenindusest IT-osakonda praktikale jne.

Ülevaade erinevatest valdkondadest – soosime oma töötajate soovi erinevates osakondades oma oskusi proovile panna. Enamasti toimub liikumine majasiseselt või hotellidevaheliselt, mõnikord ka välismaale.

Usaldusväärne ja stabiilne tööandja – Radisson, see on kvaliteedimärk. Ükskõik, kuhu Sa tulevikus ka ei liiguks, kõik teavad, et Radissonis töötavad oma ala professionaalid. Vajadusel anname Sulle head soovitused teele kaasa, kui otsustad liikuda edasi mõne muu unistuse suunas.

Põhjalikud koolitused ja organiseeritus – mitte ainult sõnakõlks töökuulutusel, vaid ka tegelikult põhjalik ja läbimõeldud süsteem, kus pöörame tähelepanu igale oma töötajale. Anname endast kõik, et hotelliketi parimad praktikad jõuaksid koolituste näol iga meie töötajani. Korraldame alati põhjaliku väljaõppe uutele töötajatele, teeme suhtlemis- ja teeninduskoolitusi, aga ka vastutustundliku äritegevuse ja juhtimise koolitusi.

Ühised üritused ja traditsioonid – hindame kõrgelt töötajate algatusi. Nii on aastate jooksul käinud Radissoni töötajad kevaditi puid istutamas, korraldanud lastepäevi, sammuvõistlusi, osalenud trepijooksudel, kokkadevahelisel jalgpalliturniiril, energiajooksudel...

Kui otsid tööd, mida teha õpingute või pere kõrvalt või täiskohaga töökohta, kus panna oma oskusi proovile ja karjääriredelilgi ronida, siis Radissonist leiad just endale sobiva lahenduse!