2023-08-23 14:48:55

CVKeskus.ee uus visuaalne identiteet

10.07.2023

Oleme äärmiselt põnevil, et saame Sulle tutvustada Eesti peamise tööotsingukanali cvkeskus.ee brändivärskendust, mis muudab hea töökoha leidmise veelgi lihtsamaks.

Usume, et suudame leida igaühele hea töökoha. Just selle nimel me igapäevaselt töötamegi. On inspireeriv arendada platvormi, mis võib inimeste elusid nii suurelt mõjutada.

Uuendatud bränd kannab endiselt missiooni aidata igaühel leida endale hea töökoht, kuid on sõbralikum, peegeldab ettevõtte tehnoloogilist arengut ning pakub Sulle lisaks suurimale tööpakkumiste valikule ka sujuvamat kasutajakogemust nii tööpakkumiste sirvimisel, kandideerimisel, CV loomisel ja värbamisprojektide haldamisel.

Uuendatud sõbralikum logo ja värsked värvid

Lisaks sõbralikumale väikeste tähtedega logole, võtab cvkeskus.ee peamiste värvitoonidena kasutusele taas sini-must-valge. Ka siis kui cvkeskus.ee bränd 2000. aastal hoo sisse sai, olid peamiste värvidena kasutusel just sini-must-valge.

Loomulikult on uus platvorm täielikult mobiilisõbralik ja nii App Store’st kui ka Google Playst leiad rakendused, mille meie arendajad valmistasid koostöös AI kaaspiloodiga.

Tööotsijana leiad uuendatud cvkeskus.ee lehelt endiselt suurima valiku tööpakkumisi, kuid ka sujuvama kasutajakogemuse nii tööpakkumiste sirvimisel, kandideerimisel kui ka CV loomisel.

Tööandjaid ootab uuendatud kandideerijate haldamise platvorm, kus saad mugavalt värbamisprojektil silma peal hoida ja kandideerijaid hinnata, teha kiirmärkmeid, jagada mugavalt tagasisidet ning palju muud (sh viia läbi sihtotsingut Eesti suurimas CV-de andmebaasis ja luua omaenda talendipank).

Avasta uusi töövõimalusi

Uued tööpakkumised
CV-d uuendama
Aktiveeri tööpakkumiste teavituskiri

Vajad meeskonda lisajõudu?

Tööpakkumise avaldamine
Eesti suurim CV-de andmebaas
Värbamislahendused