2023-08-23 14:48:55

13 põnevat ettevõtet, kes on just praegu endale töötajaid otsimas

25.10.2021
Möödas on ajad, mil pikk tööstaaž oli miskit, mille poole püüelda. Muutusi tegema on julged nii tööandjad kui -võtjad ning seda näitas ka meie kõige värskem tööturuanalüüs — võrreldes 2019. aastaga on tööpakkumiste arv suuresti tõusnud ning seetõttu on tööpakkujaid kogunenud ka päris palju. Vaata lähemalt, kas mõni neist ka sind kõnetab?
Malwarebytes
Malwarebytes
Kas oled juurelnud selle üle, mis on sinu missiooniks? Malwarebytes missioon on lihtne — vabastada maailm pahavarast, kuid et see ka realiseerida, vajavad nad abi! Ehk oled sina see, kelle IT-teadmised ning motivatsioon siinkohal suureks abiks oleks?
Viru Vangla
Viru Vangla
Viru Vangla — mitte just kõige tavapärasem töökoht, eksole? Küll aga on see koht, mis pakub peale tööalaste võimaluste ka palju erinevaid viise areneda ka inimesena. Tutvu erinevate vanglatöödega ning rikasta oma maailmapilti!
Swedbank
Swedbank
Oktoobrikuus teatas Swedbank, et muudab kõik palgad avalikuks! Meie arvates on selline tegu eriti kiiduväärt — ka meie turuanalüüsid on näidanud, et avaliku palgaga töökuulutused saavad 63% rohkem kandideerimisi! Seega on nüüd Swedbanki töökuulutustele kandideerimine eriti hea — lisaks kõigele muule saad selge arusaama ka palgast! Vaata, kas mõni pakkumine ka sinule sobib!
Orkla Eesti
Orkla Eesti
Kas oled suur jõulufänn ning armastad kõike, mis sinna hulka kuulub? Alustad piparkoogi- ning glögihooaega kriminaalselt vara ning lõpetad siis, kui õues kevad tärkama asub? Pööra oma pilk siia — leidub tööpakkumisi nii piparkoogi meistritele kui tootearendusjuhtidele!
JYSK
JYSK
Oled usin sisekujundamises, kuid ei leia väljundit, kuhu oma koduvidinate ning -mööbli armastust suunata? Samal ajal naudid inimestega suhtlemist ning usud, et olgu mis tahes, aga kord peab olema? Pööra pilk Jysk töökuulutuste poole — otsitakse vahvaid inimesi, kellega koos tippu areneda!
Eesti Keskkonnateenused
Eesti Keskkonnateenused
Kes on need igapäevakangelased, kelle tööd me harilikult ehk ei oskagi väärtustada, kuid kelle puudumist pea koheselt täheldame? Tule ja saa kolleegiks vahvale 600 liikmelisele meeskonnale ning tee tööd, mis tegelikult ka loeb!
Coop
Coop Eesti
Kuidas on lood sinuga — sinu kireks on inimestega suhtlemine ning armastad teisi abistada nii, kuis oskad? Ehk naudid hoopistükkis füüsilist tööd, sest nii saab trenn ning töö samaaegselt tehtud? Vahest naudid aga küpsetamist? On ju küpsetamine miski, mis rikastab nii pagari elu kui pakub palju rõõmu ka teistele! Kui oled täis õpivõimet, tegutsemistahet ning rõõmu, leiad Coopist kindlasti oma koha!
Statistikaamet
Statistikaamet
Miks? Kuidas? Millal? — Kas armastad küsida ning naudid erinevate inimestega suhtlemist? Eelistaks valida ise, millal ning kus töötada? Leidsime just sulle sobivaima tööandja — Statistikaamet otsib enda ridadesse innukaid küsitlejaid, kelle abil Eestis korda luua!
Bolt
Bolt Technology
Bolt on üks Euroopa juhtivamaid liikuvusplatvorme, mille eesmärk on muuta linnasõit taskukohasemaks ning jätkusuutlikumaks. Seoses Bolti kiire arenguga otsitakse enda ridadesse ka tihtilugu ägedaid ning ambitsioonikaid inimesi — nii ka praegu. Kas usud, et sinus on see miski, mis aitaks just sinul saada B2B turundusjuhiks? Või ehk soovid jagada enda raamatupidamisindu või aidata Boltil laieneda? Uuri järgi, sest Bolt pakub kõigile miskit!
LPP Estonia
LPP Estonia
Kas sinu soontes voolab veri, süda tuksub kuumimate trendide rütmis ning armastad end ümbritseda iluga? Tundub, et sellisel juhul sobid sa ideaalselt LPP kauplustes töötama. Erinevad kaubamärgid — Reserved, Cropp, House, Mohito ja Sinsay, otsivad enda meeskonda lahedaid ning inspireerivaid inimesi, kellega koos miskit suurt ette võtta!
Saku Metall
Saku Metall
Saku Metall loodi 1991. aastal ning selle põhimõteteks on olnud pidev tehnoloogia täiendamine, protsesside täiustamine ning töötajate arendamine. Justnimelt viimane faktor on see, mida töötajad pea igas ettevõttes nii väga väärtustavad — ettevõte, kes hoolib oma töötajatest.
Balbiino
Balbiino
Kuidas on lood sinuga — kas armastad jäätist ning sellega kaasaskäivat rõõmu? Soovid töötada selle nimel, et inimeste rõõmu jäätisega veelgi suurendada? Või ehk oled sa hea logistik ning tahad oma tööga teha kindlaks, et justnimelt õiged jäätised õigetesse kohtadesse jõuaks? Balbiino on ka tituleeritud atraktiivse tööandja aumärgisega — seda kindlasti ka põhjusega!
G4S
G4S
Kas naudid vabadust ning soovid ise otsustada, millal ning kus töötada? Armastad uusi väljakutseid? G4S otsib lahedaid kolleege oma 2400 töötajale — nii palju inimesi töötab igapäevaselt selle nimel, et toetada ning kaitsta oma kohalikku kogukonda.
Otsisõna:
tööotsing
tööpakkumised
parim tööandja
hea tööandja
Tööotsing